BOSS SİGORTA adıyla faaliyete başlayan firmamız kısa sürede tüm sektörlerde müşterilerinin gelişen ihtiyaçlarını karşılamak adına hızlı ve kurumsal çözümler sunan bir firma olarak adından söz ettirmiştir.

BOSS SİGORTA kurumsal ve bireysel müşterilerine ( mühendislik , kaza , yangın, sağlık ve bireysel emeklilik) alanlarında standart ve uygun maliyetli çözümler sunmak yerine müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun poliçeler hazırlayarak ve çalıştığı sigorta şirketleri ile yürüttüğü profesyonel hizmet anlayışı ve sağlam ilişkiler sayesinde en hızlı ve uygun çözümü sunmaktadır.

BOSS SİGORTA her biri konularında uzman girişimciler tarafından sektöre yenilikler getirmek amacıyla kurulmuştur.

Ana hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını belirleyip en doğru sigorta hizmetini sunmaktır… Ekibimiz uzun yıllar sektörde profesyonel sigortacılık yapmış müşteri odaklı çalışan uzmanlardan oluşmaktadır.

Hepimizin yaşamında değerlerimiz ve bu değerlerin riskleri vardır. Riskler değerlerimize zarar verebilir ancak sigorta zarara uğrayan değerlerimizi yerine koyar. Sigortanız yoksa birikimleriniz bir anda yok olur! Keşke demek yerine sigortam var deyin, rahat bir uyku uyuyun..

“Sigortam Var” demek için geç kalmayın…